DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.05.2024 07:29:13 

Pneuservis v Rokytnici‚ Poradce při výběru pneumatik

Poradce výběru pneumatik

Princip činnosti poradce

Myslíme za Vás, pracujeme pro Vás, staráme se o Vaši bezpečnost

  • Po obdržení nezbytných informací o Vás, Vašem vozu, Vašem stylu jízdy, Vašich jízdních preferencí (počet ujetých kilometrů ročně, druhu vozovek a povrchů, po kterých jezdíte, atd. ) a po zjištění Vašich priorit bude vypracován psychologicko-statistický posudek, tzv. protokol o doporučení pneumatik. Ukázku protokolu je možné vidět zde. Potřebné informace je možné poradci poskytnout vyplněním dotazníku.
  • Na základě výsledku odborného posudku bude určena kategorii pneumatik, která je nejvhodnější pro použítí na Vašem voze.
  • Dále budou zvoleny nejvhodnější značky a typy pneumatik patřících do dané kategorie. Značky pneumatik jsou vybírány na základě výsledků srovnávacích testů pneumatik. Testy jsou prováděny nezávislými testovacími organizacemi - ADAC, ÖAMTC, AMS, AutoBild.  Při výběru jsou zohledněny životnostní zkoušky pneumatik, zkoušky ovladatelnosti, brzdné zkoušky, zkoušky hlučnosti a zkoušky valení na různých druzích povrchů. Při výběru dojde k vyřazení pneumatik s vyloženě špatnými vlastnostmi, na kterémkoliv druhu povrchu.
  • Následně bude vyhledán nejvhodnější dodavatel vybraných značek pneumatik a zvolena vítězná značka.
  • Nakonec Vám budou pneumatiky nabídnuty a po Vašem odsouhlasení objednány. V případě potřeby mohou být pneumatiky přezuty v našem pneuservisu.
 
UPOZORNĚNÍ - bezplatná služba Poradce výběru pneumatik je nově podmíněna nákupem pneumatik v Pneuservisu v Rokytnici
 
 

 
 
 
 
 

www.pneu-asistent.cz - Váš průvodce světem pneumatik - www.pneu-asistent.cz
 
 Vaše bezpečnost je naším cílem