DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.05.2024 07:29:13 

Pneuservis v Rokytnici‚ Poradce při výběru pneumatik

Výhody použití služeb poradce

Proč je nákup pneumatik přes poradce rychlý, bezpečný a výhodný

 
Pořizovací cena
 
  Poradce nemá žádný zájem na tom prodat tu nebo onu značku pneumatiky od té nebo oné firmy. Sleduje za Vás několik osvědčených velkoskladů s pneumatikami, zaměřuje se na sezónní výprodeje, akce a slevy a vybírá tu nejvýhodnější nabídku, za kterou pro Vás pneumatiky nakoupí.
 
Příklad: Pneumatiku Pirelli P6 v typickém rozměru pro Škodu Fabii - 185/60 R14  lze koupit za 1170 Kč, ale je možné narazit na nabídku za 1923 Kč. To  je rozdíl 754 Kč na jedné pneumatice, což při obutí všech čtyř kol dělá rozdíl 3012Kč.
 
S poradcem zakoupíte vždy pneumatiky za nízké ceny

 
Životnost pneumatiky
 
Poradce sleduje stále se vyvíjející výrobní procesy výrobců pneumatik a porovnává životnost a odolnost pneumatik proti opotřebování  u většiny existujících značek.
 
 
Příklad: Životnost pneumatik  se pohybuje od 20000 km do 50000 km u pneumatik různých značek, avšak stejných rozměrů při srovnatelném stylu jízdy.
 
S poradcem zakoupíte vždy pneumatiky s optimální životností

 
Valivý odpor pneumatiky
 
Poradce sleduje  srovnávací testy pneumatik různých značek a porovnává jejich valivý odpor.
 
Příklad: Průměrný koeficient valivého odporu pneumatik různých značek, ale stejných rozměrů se může pohybovat v rozmezí 0,920 do 1,075, což u automobilu s průměrnou spotřebou pohybující se okolo 7l/100 km dělá rozdíl přibližně 0,3l/100km. Na 40000 km je to při ceně benzínu 25 Kč/l úspora 3000 Kč
 
S poradcem zakoupíte pneumatiky s nízkým valivým odporem

 
Jízdní vlastnosti
 
Jízdní vlastnosti pneumatik mohou být se značkou, typem, rychlostní třídou i rokem výroby pneumatik velice odlišné. I těm nejlepším výrobcům věhlasných značek se ne vždy podaří, aby jízdní vlastnosti vyrobené pneumatiky byly ideální po všech směrech, na všech površích a za všech okolních podmínek. Poradce pro Vás vybere takové pneumatiky, jejichž případné slabiny nebudou závažné a jejichž nedostatky neovlivní bezpečnost jízdy Vašeho konkrétního vozu řízeného Vámi, Vaším konkrétním stylem jízdy. Poradce sleduje vývoj v oblasti pneumatik, sleduje jednotlivé porovnávací testy pneumatik a vybírá ten nejlepší kompromis v souladu s odpověďmi ve Vašem dotazníku.
 
Příklad: Brzdná dráha ze 100km/h na mokrém asfaltovém povrchu se může za jinak stejných podmínek pohybovat s různými pneumatikami od 40m do 50m. Na mokrém betonovém povrchu je to pak 80m až neuvěřitelných 130m a to znovu za srovnatelných podmínek (stejný řidič, stejný automobil, stejná teplota prostředí, stejný povrch), pouze s jinou značkou, ovšem stejným rozměrem pneumatik.
 
  S poradcem zakoupíte vždy pneumatiky, které nemají žádnou výraznou slabinu a plní optimálně svoji funkci za všech povětrnostních podmínek a na všech druzích povrchu 

 
Rychlost dodání
 
Poradce spolupracuje pouze s osvědčenými obchodníky a prodejci, kteří jsou schopni nabízené zboží odeslat zpravidla do 24h. K přepravě jsou vybírány pouze kvalitní zásilkové služby PPL, DHL, GP, které jsou schopni dopravit zásilku do druhého dne od odeslání. Tracking system zmiňovaných společností umožňuje navíc sledovat okamžitý stav zásilky na internetu a určit předběžný čas dodání.
 
S poradcem obdržíte objednané pneumatiky vždy včas
 

www.pneu-asistent.cz - Váš průvodce světem pneumatik - www.pneu-asistent.cz
 
 Vaše bezpečnost je naším cílem